Vedení střediska

Středisková rada

Osoba Funkce Platnost od
Zeman František (Prófa) vedoucí střediska 9. 2. 2002
Svoboda Petr (Puštík) zástupce vedoucího střediska 2. 11. 2019
Pittnerová Pavla (Vývrtka) volený člen střediskové rady 21. 10. 2016
Tůma Marek (Mára) volený člen střediskové rady 2. 11. 2019
Čihák Jiří (Pedro) vedoucí oddílu 12. 3. 2006
Čiháková Tereza (Stonožka) vedoucí oddílu 1. 1. 2011

Revizní komise

Osoba Funkce Platnost od
Hájek Jindřich (Kubula) předseda revizní komise střediska 2. 11. 2019
Čihák Jan (Číža) člen revizní komise střediska 2. 11. 2019
Čekal Marcel (Číča) člen revizní komise střediska 2. 11. 2019

Činovníci – zpravodajové

Osoba Funkce Platnost od
Řehák Antonín (Áz) hospodář střediska 15. 2. 2016